Mijn Klacht:
Op 14-11-2015 heb ik bij Kruidvat Hoogeveen een Opwaardeerkaart gekocht ter waarde van 10 euro.
Tegen de medewerkster heb ik gezegd “ik wil graag een opwaardeerkaar van Lebara”.
Ik kreeg zo een bon met daarin de code. Toen ik thuis was heb ik meerder keer geprobeer om mijn beltegoed op te waarderen middels de code, echter dat is niet geluk. Op de bon zag ik T-Mobile staan, ik dacht bij mij zelf dat klopt niet, ik heb tegen de medewerkster gezegd dat ik Lebara wil.
Meteen ben ik naar Kruidvat in Hoogeveen terug gegaan en had de zelfde medewerkster gesproken. Ik zei vriendelijk tegen haar dat ik de verkeerde opwaarderenkaart gekragen heb en dat ik specifiek om Lebara vroeg. De medewerkster sprak me tegen en zei dat ik zelf om T-mobile opwaardeerkaart om vroeg en wou de kaar niet omruilen omdat het volgens haar niet mogelijk is en heeft een heel verhaal verzint.
Zij verwees mij naar de MOBILE klacht lijn om een klacht in te dienen.
Ik heb de Mobile afdeling gebeld en mijn verhaal verteld. Ik zou zsm een mail krijgen.
Twee weken later heb ik niks van ze gehoord, dus ik ging ze weer bellen.
Ik reeg toen een andere collega de van voren BOL heet en wil haar achternaam niet vertellen ivm. privacy zegt ze.
De laatste heeft mij verteld dat ze niks voor mij kan doen en ik een andere afdeling moest bellen, toen zei ik tegen haar dat ik twee weken terug het zelfde nummer gebeld had en een andere collega gesproken en zij had mijn gegevens genoteerd. Ik werd van het kastje naar het muur gestuurd.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de medewerkster haar excuses aanbiedt en ik mijn geld terug krijg of het juiste opwaardeerkaart.


