Mijn Klacht:
Beste Phonehouse,
Twee maanden geleden ben ik naar de Phonehouse (Helftheuvel,
‘s-Hertogenbosch) gegaan om mijn oranje Sony Xperia Z3 compact te laten repareren omdat het scherm los zat
.
Na een week werden wij gebeld dat de telefoon gerepareerd was en dat wij hem op konden komen halen. In de winkel hebben wij de telefoon bekeken en toen bleek dat de achterkant van de telefoon los zat, tevens had de telefoon een ander IMEI nummer. Weer werd de telefoon opgestuurd voor reparatie en na een week werden wij weer gebeld dat de telefoon weer gerepareerd was.Nadat we de telefoon hadden opgehaald kwamen we er achter dat het knopje om foto’s te maken niet meer werkte.
Weer terug naar de Phonehouse en weer
werd de telefoon opgestuurd voor reparatie en weer werden we na een week opgebeld dat de telefoon weer gerepareerd was.
Nadat we de telefoon weer hebben opgehaald hebben we de telefoon thuis gecheckt op waterdichtheid. Echter bleek het te mooi om waar te zijn en stroomde de telefoon vol met water. Er was garantie afgegeven dat de telefoon waterdicht zou zijn. Dus weer terug naar Den Bosch om de telefoon op te laten sturen voor reparatie… zucht. Na twee weken niets/nauwelijks gehoord te hebben van de Phonehouse zijn we
maar weer naar de Phonehouse gegaan. Daar gaven zij aan dat de reparatie nog steeds in behandeling was.
De volgende dag kregen wij een sms dat de Phonehouse wat informatie van ons nodig had. Nu is de Phonehouse winkel niet telefonisch te bereiken dus zijn we maar naar de winkel gegaan om antwoord te geven op de vragen. Ze wilde weten of we een zwarte of een witte Xperia wilde. Daar was ons antwoord duidelijk op, we willen een oranje en anders een groene. Dit werd doorgegeven en er zou iets geregeld worden.
Afgelopen zaterdag werden wij gebeld door de Phonehouse dat Sony de telefoon gaat crediteren en dat wij bij de Phonehouse een nieuwe Xperia mogen komen halen. Eindelijk komt er schot in de zaak zou je denken… maar nee hoor. De medewerkers van de winkel hadden een zwarte Xperia apart gelegd, terwijl we toch duidelijk aan hadden gegeven dat we een oranje of een groene willen. Dus de medewerkster kijkt in haar systeem en ziet dat er op het Hoofdkantoor nog een oranje ligt. Omdat het zaterdag is kan zij nog niets bevestigen en zij belooft dat zij maandag terugbelt. Ik heb in de tussentijd nog contact gehad met de sales afdeling van Phonehouse en daar gaven zij aan dat de groene of de oranje niet meer leverbaar is. Volgens hem was het geen probleem om het gecrediteerde bedrag van Sony terug te krijgen.
De desbetreffende Phonehouse vestiging teruggebeld. Het is niet mogelijk om de oranje dan wel de groene te leveren. En het bedrag crediteren aan de klant lijkt helemaal een onmogelijke taak, want dat gaat via het Hoofdkantoor en dat kan maanden duren. Dus wij zouden genoegen moeten nemen met een zwarte of een witte Xperia.
Aangezien er in andere winkels nog wel groene en oranje Xperia’s leverbaar zijn en wij al lang genoeg wachten op Phonehouse/dynafix/Sony verzoeken wij the phonehouse om het gecrediteerde bedrag door Sony zsm aan ons over te maken zodat wij
weer gebruik kunnen maken van de telefoon waar wij inmiddels al zo’n 2,5 maand op zitten te wachten. Referentie iRMAPHON13117186
Inmiddels is het al bijna oktober dan zit ik al een kwartaal zonder telefoon. En nog steeds geen antwoord gekregen van het hoofdkantoor.
De bereikbaarheid van “the phonehouse” betreft dit probleem is ook slecht. Ons geduld is nu echt op. Ik had “the phonehouse” hoog in het vaandel staan, maar de service is echt schandalig slecht. Nog nooit zo’n slechte ervaring met een bedrijf gehad. Ben van plan om ook nooit meer iets te kopen bij het bedrijf. Wij zijn zeer teleurgesteld. Als er niet snel een oplossing komt zijn we genoodzaakt om andere stappen te gaan ondernemen.
Gewenste Oplossing:
Wij zien graag het door sony gecrediteerde bedrag binnen een dag op onze rekening, zodat we eindelijk een nieuwe xperia z3 compact kunnen kopen en weer plezier kunnen beleven van de telefoon. Of een nieuwe oranje/groene xperia z3 compact.


