Klacht: waarom kunnen jullie dat zo gewoon niet geven

[email protected] op 01 augustus 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 1 augustus 2015

Een klant van Kruidvat uit onvrede over de huidige klantenservice en het ontbreken van persoonlijke benadering. De klant vraagt zich af waarom bepaalde diensten niet meer zo eenvoudig worden aangeboden als voorheen en vindt het frustrerend dat het aanvragen van een klantenkaart niet persoonlijker kan.

Mijn Klacht:

waarom kunnen jullie dat niet gewoon geven net zo alles vroeger
dat is toch veel gemakkegelijker alles er en klant en klanten kaart wil aan gevragen ik vind dat niet personlijke

Gewenste Oplossing:

ik zal tevreden zijn alles dat nog personlijke formulier dat we kunnen invullen
voor ons klantenkaart kunnen aanvragen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM