Mijn Klacht:
Op zondag de 12e juli een stofzuiger besteld omdat mijn stofzuiger er mee op hield. Op de site van BCC las ik dat je ook op zondag kon bestellen voor levering maandag door DHL. Omdat je niet lang zonder stofzuiger kunt dus besteld en ook betaald want de stofzuiger was op voorraad. Hiervan een bevestigingsmail ontvangen. Op maandagochtend meteen gecheckt voor de track & trace mail maar dus niet ontvangen. Vanaf dat moment alleen maar ellende. Zowel maandag als dinsdag diverse malen gebeld en lange tijd in de wacht gestaan waarna maar weer opgehangen. Gemaild diverse malen, via facebook en twitter maar zonder resultaat. Ik kan geen kant op want krijg niemand te pakken en heb mijn stofzuiger nodig want zit zonder.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat men deze week nog mijn bestelling bezorgd. Ik heb afgelopen maandag een vrije dag genomen welke dus niet nodig was. Dit kost me extra geld en tevens ook dus meer dan een uur geprobeerd via de customer service contact te krijgen zonder resultaat.
Ik wil dat men in ieder geval met spoed reageert zodat ik weet waar ik aan toe ben. Indien ze de stofzuiger niet kunnen leveren deze week dan wil ik dat men deze order annuleert en mijn geld terugstort. Daarnaast wil ik sowieso een goede compensatie voor de geleden schade en gemaakte kosten.

