Klacht: kruidvat fotoservice app aanbieding geld gestolen?

Klara op 24 juni 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 24 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Service filiaal Het Kleine Loo Den Haag: Onlangs heb ik aantal foto’s besteld met een app aanbieding. Foto’s opgehaald maar de gescande prijs was fout, het had E3,89 moeten zijn maar was automatisch berekend € 5,69 dus belde ik de klantenservice ivm de teruggave. vaE1,82. Ik moest terug naar de winkel en zou daar het verschil terug krijgen (mevrouw zou een opmerking bij mijn bestellingsnummer plaatsen). Ik dus terug naar de winkel: winkelmedewerkers wisten niet hoe ze het in het systeem moeten vinden, wat ze met mijn teruggave moesten doen =hoe. Ik zei dat ze de klantenservice moesten bellen (heeft mij mevrouw van de klantenservice geadviseerd). De heer de verkoper zei de klantenservice gebeld te hebben maar deze scheen al dicht te zijn. Ik moest dus morgen terug komen (???). Eenmaal thuis belde ik de klantenservice zelf. Deze was zeker niet dicht en de klantenservice- mevrouw zei dat er niemand gebeld had. Klantenservice-mevrouw had ze gebeld = zei ze tegen mij en ik zou niet meer weggestuurd worden. Ik kon daar gerust gaan ongeacht de dag. Ok. Ik daarheen en voilà, ik weer weg zonder geld. Niemand wist iets, er was nergens een opmerking/”post-it” over deze issue gemaakt, kruidvat meisje/mevrouw wist dus weer van niets.
Assistent manager mevrouw heeft mijn telefoonnummer en bestelnummer genoteerd dat ik teruggebeld zou worden. Dat was vrijdag. Vandaag is woensdag en er is nog niets gebeurt met mijn issue….

Gewenste Oplossing:

Graag het verschil van de bestelling overmaken op mijn rekening (E1,82).

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Klara

10 jaren geleden - Opgelost. Geld opgehaald.

Alle klachten die gemeld zijn door Klara
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM