Klacht: update samsung note 3

tosi op 09 juni 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 9 juni 2015

Na de update van de Samsung Note 3 ondervindt de klager meerdere problemen, waaronder een snel leeglopende accu, het niet herkennen van de SD-kaart en het ontbreken van geluid. Deze problemen zijn een bron van frustratie voor de gebruiker.

Mijn Klacht:

Niets anders dan problemen met mijn telefoon na de update. Accu snel leeg, de telefoon ziet de sd kaart niet meer, geen geluid enz.

Gewenste Oplossing:

als de problemen opgelost worden en anders is dit de laatste samsung telefoon ooit die we nog aanschaffen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM