Klacht: 15-4 bestelling, geen product of reactie email

Elzj op 11 mei 2015 over Gave Actie in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Elze, Je hebt op jouw email van vandaag, vanmorgen reactie gekregen, tenminste toen hebben wij het verstuurd. Je hordeur zal woensdag worden verstuurd. Met vriendelijke groet, Gave Actie

Bedrijf Gave Actie
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 11 mei 2015

Op 15 april heeft de klager een hordeur besteld bij Gave Actie, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Ondanks meerdere service-updates en pogingen om contact op te nemen, heeft de klager geen reactie ontvangen en blijft de status van de bestelling onduidelijk.

Mijn Klacht:

op 15-4 een hordeur besteld : 100055745‏. meerdere keren (7) service updates gekregen dat ik niet vergeten was en dat het vertraging heeft opgelopen. Volkomen begrip voor en ik was blij met alle service emails. de laatste email ontvangen op 27-4, waar ik 2 keer op heb gereagreerd met de vraag wat de status was (omdat de magazijnplanning zei dat het product al was verstuurd, daar staat echter vandaag 17 mei in de planning) geen reactie gekregen en geen idee of het product verstuurd is.

Ik heb nooit mijn hordeur gekregen en geen reactie op mijn emails

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn Hordeur ontvangen en reactie op mijn email wanneer ik deze ga ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Gave Actie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Gave Actie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Ik heb net een reactie gekregen van gave actie op mijn 2e email dat de hordeur woensdag verstuurd zal worden. nu maar duimen dat dit gaat gebeuren :)

Gave Actie

Heeft op 11 mei 2015 om 14:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Elze, Je hebt op jouw email van vandaag, vanmorgen reactie gekregen, tenminste toen hebben wij het verstuurd. Je hordeur zal woensdag worden verstuurd. Met vriendelijke groet, Gave Actie

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Gave Actie beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Hij is niet op woensdag verstuurd want ik kreeg woensdag een email dat hij zondag (27 mei) verstuurd zal zijn. Echter tot vandaag nog steeds niets ontvangen....

Elzj

Heeft op 21 mei 2015 om 14:05 geantwoord

het is nog niet opgelost!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM