Klacht: Pakket niet bezorgd met vage opgaaf van reden

Sabbo op 05 april 2015 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 20 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw Wierstra, Wij vinden het vervelend dat we uw zending niet hebben kunnen bezorgen. Wij danken u daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met als einddoel dat dergelijke incidenten...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 5 april 2015

Op zaterdag 4 april ontving de klager een melding over de bezorging van een pakket, waarvoor hij een dagdeel vrijhield. Ondanks de afspraak en de belofte dat de chauffeur zou bellen, ontving hij om 14:31 een sms dat de levering niet was gelukt, terwijl de chauffeur om 13:54 bij de deur zou zijn geweest zonder vooraf te bellen. De klager was teleurgesteld over de vage reden voor de mislukte bezorging.

Mijn Klacht:

Op zaterdag 4 april zou een pakket worden bezorgd.
Keurig een mail ontvangen en ook nog een sms over het tijdstip van bezorging. Altijd al vervelend om een dagdeel vrij te moeten houden maar goed. Bezorging zou plaatsvinden tussen 12:15-15:15.
Alle zaterdagafspraken zo afgestemd dat er tijdens dit tijdvak in ieder geval iemand thuis is. Want het pakket kon alleen afgeleverd worden aan de geadresseerde omdat deze moest tekenen. Vooraf mededeling gekregen dat chauffeur zal bellen wanneer hij bij de voorgaande klant vertrekt.
Om 14:31 een sms van PostNL Extra@Home dat de levering niet was gelukt. Chauffeur is Rabin Mahes kan ik zien in de gegevens.
Die zou om 13:54 aan de deur zijn geweest.
Geen telefoontje vooraf gehad. Voordeurbel werkt ( we hebben er twee: beneden Γ©n voor bovenverdieping) en er is een volwassene thuis met kind.
Gebeld. Vriendelijke stem die mededeeld dat ik zo spoedig mogelijk zal worden geholpen. Dat blijkt relatief: 17 wachtenden voor me. Deze melding wordt om de zoveel seconden gegeven. Afgewisseld met
het nummer The Escapist van Waylon – met dat gefloten refrein dat me na drie kwartier de neus uit komt.
Na 45 minuten zijn er nog steeds 10 wachtenden voor me en moet ik opgeven.
Rond 16:00 begint het circus opnieuw. Weer 16 wachtenden voor me bij aanvang van het gesprek.
Verschrikkelijk slechte service.
En een vage opgaaf van de reden dat het pakket niet bezorgd kon worden daar er aldoor iemand aanwezig is geweest.
Voor het plannen van een nieuwe afspraak wordt ik doorgelust naar een site van direction.post.nl waar ik een gebruikersnaam plus inlog voor moet hebben ????

Gewenste Oplossing:

Als ze contact met mij opnemen met excuses en wanneer het pakket zsm alsnog wordt bezorgd op een tijdstip dat mij uitkomt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Extra@home

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Extra@home nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 20 april 2015 om 10:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk β€” niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM