Mijn Klacht:
Ik bestel een set nieuwe lenzen bij Q-lens.
De eerste die ik open blijkt een leeg doosje.
Ik contacteer onmiddellijk de firma met alle benodigde gegevens.
Antwoord :
Open best alle doosjes (zo heb ik geen lenzen meer en moet ik vermoedelijk 5 lensen gewoon in de vuilnisbak gooien), bij uw volgende bestelling zullen wij uw manco dan aanvullen.
1. Q-lens blijft in gebreke en kan mij niet verplichten een bestelling te doen voor zij hun fout goedmaken.
2. Het staat mij als consument vrij mijn lenzen te bestellen waar ik wil, zo zoek ik al jaren de beste koop uit op internet. Toevallig was Q-lens ditmaal de beste koop. Ik bestel geen lenzen indien ik ze elders goedkoper vind.
3. Ik bestel telkens voor een jaar lenzen en hoed dus echt geen voorraad voor 2 jaar aan te leggen (prijzen verbeteren, kwaliteit verbetert en dan word ik verplicht om dure en oudere lenzen te bestellen door een foute levering waar ik geen enkele schuld aan heb?)
Gewenste Oplossing:
Ik vraag enkel de corecte levering van mijn bestelling waar ik al voor betaald heb maar waar Q-lens in gebreke blijft.

