Klacht: Jaarnota

Ishak62 op 24 maart 2015 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Ishak62 Graag informeer ik u over de stand van zaken. U bent na uw verzoek om uw voorschotbedrag aan te passen, weg gegaan bij Oxxio. Vervolgens is er een eindnota opgemaakt. Doordat u weg bent gegaan bij Oxxio, heeft...

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 24 maart 2015

Een klant van Oxxio heeft problemen ondervonden met de jaarnota, die is opgemaakt met een foutief voorschotbedrag, ondanks tijdige aanpassing van de voorschotnota. Na meer dan twee maanden van communicatie en toezeggingen van Oxxio, werd de aanpassing niet doorgevoerd omdat de klant inmiddels was overgestapt naar een andere energieleverancier. De klant voelt zich benadeeld door de tegenstrijdige informatie en het gebrek aan opvolging van Oxxio.

Mijn Klacht:

Ik had mijn voorschotnota aangepast op mijn oxxio voor dat de jaarnota kwam. De jaarnota is daarna opgemaakt met de foutieve voorschotbedrag.
Ik ben al ruim 2 maanden bezig om dit correct te krijgen. Ik had op tijd mijn voorschotnota aangepast maar door werkzaamheden en omschakeling naar een nieuwe systeem bij Oxxio hebben ze dat niet meegenomen op de jaarnota. Door vele toezegging van Oxxio hebben ze de voorschotnota niet laten aanpassen omdat ik overgestapt ben naar een andere energieleverancier. Ik heb mailbevestiging dat ze de voorschotnota zouden aanpassen. Maar omdat ik overgestapt ben heb ik maar pech zegt Oxxio. Ik vind het niet netjes dat zij eerst toezeggen op mail dat ze verzoek van aanpassing hebben neergelegd bij de betreffende afdeling en vandaag krijg ik een telefoontje. Je moet maar betalen anders gaat het naar de incassobureau.

Gewenste Oplossing:

Ik heb toen een voorstel gedaan om de voorschotnota maar mee te nemen in de jaarnota waarvoor ik een betalingsregeling heb. Omdat er een voorschotnota van ruim 500 niet te betalen is in 1 keer.
Ze zeiden je moet maar betalen anders gaat het naar de incassobureau. Terwijl er bij Oxxio helemaal terug te lezen is hoelang ik bezig ben met aanpassing en toezeggingen. Het is de slechtste energiebedrijf ooit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 20 april 2015 om 13:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ishak62

Graag informeer ik u over de stand van zaken.

U bent na uw verzoek om uw voorschotbedrag aan te passen, weg gegaan bij Oxxio. Vervolgens is er een eindnota opgemaakt. Doordat u weg bent gegaan bij Oxxio, heeft het geen zin meer om uw voorschotbedrag aan te passen. Als wij uw voorschotbedrag naar beneden aanpassen, dan moeten wij uw eindnota met hetzelfde bedrag naar boven aanpassen. De te 'hoge' voorschotbedrag is namelijk meegenomen op uw eindnota.

Wij gaan er vanuit u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Michaël
Oxxio Nederland bv

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie