Mijn Klacht:
Sinds 27.1.2015 ging mijn TV Type No.: UE55C8700, S/N Z7843SVZB00544F spontaan aan en uit. Samsung gebeld, firmware zou update nodig hebben. Klantenservice zou USB sturen. ( nog steeds niet ontvangen ) Vrijdag 30.1.2015 opnieuw contact opgenomen met klantenservice omdat USB niet ontvangen is en ik graag weer het weekend TV zou willen kijken. Link in e-mail ontvangen om zelf software te kunnen downloaden. Gedaan. Kon via menu op de TV optie software updaten niet aanklikken, weer gebeld met Samsung, dit was zaterdag 31.1.2015. Medewerkster was de juiste handleiding erbij aan het zoeken en toen gaf mijn TV het helemaal op! Medewerkster zou afspraak inplannen voor woensdag 4.2.2015 met service group. Deze Selectro service group gisteren 2.2.2015 3x gesproken. Heeft bon nodig om garantie te kunnen bepalen. Snap ik. Maar ik wil sowieso dat mijn TV gemaakt wordt, dus ze kunnen gewoon komen. Nee, kan niet. Alleen met bon kan de afspraak doorgaan dan weet men wat voor onderdeel er besteld moet worden. Zonder bon weten ze dat ineens niet en moeten ze eerst komen kijken , dat kost dan al E 112,00 en vervolgens moeten ze nog een keer terugkomen om de TV te maken. Ik vind dit een raar verhaal. Daarnaast is het niet anders als de garantie over is en er geen coulance toegepast kan worden, maar ik vind ook niet dat ik dan dubbel moet betalen!!!! Bon opgevraagd in de winkel. TV aangekocht 1.12.2012, in gebruik genomen eind december 2012, gekregen als kerstkado van mijn ouders. Foto van bon gemaakt, gestuurd naar de Selectro group 2.2.2015. Vanochtend e-mail ontvangen dat de bon niet in geaccepteerd wordt omdat de productiedatum en de aankoopdatum te ver uit elkaar liggen!! ????? Hoe kan ik dit weten als klant? De garantie gaat toch pas lopen bij de aankoop van het product? Een medewerkster van Samsung heeft mij eerder telefonisch bevestigd dat de TV is aangekocht op 1.12.2012. De medewerker van Selectro group geeft aan dat er een fictieve datum van 1.1.2012 is opgevoerd, omdat de aankoopdatum onbekend is. De afspraak is door Selectro group geannuleerd.! Vanmorgen weer gebeld met de Samsung klantenservice. U kunt begrijpen dat ik niet erg vrolijk wordt van de gang van zaken en de manier waarop ik behandeld wordt als klant. De meneer die ik vanmorgen gesproken heb vind het ook een rare gang van zaken. Ik kan als klant niet zien hoe lang de TV al in een winkel staat. Hij wil eea wel gaan uitzoeken, maar daar gaan dan weer maximaal 5 werkdagen!!!!!!!! overheen. Sorry hoor….maar ik vind dit echt belachelijk. Dit zou betekenen dat ik 3 weken zonder TV zonder dat ik ook maar weet hoe het opgelost kan worden!!! Gevraagd naar een leidinggevende of een manier waarop eea sneller opgelost kan worden, maar dit is niet mogelijk. Gevraagd of ik dan langs kan komen om het probleem op te lossen, ook niet mogelijk. Kan ik een klacht indienen? Ja, maar via de site. Dus bij deze..
Als je als klant contact opneemt met de klantenservice hoor je op het bandje dat Samsung voortdurend streeft naar de verbetering van de klantenservice. Ik hoop dan ook dat u dit voor mij waar kunt maken!!
PS: Ik heb al eerder aangegeven dat mijn vader dezelfde TV heeft aangeschaft maar veel eerder dan mijn toestel. Ik hoop niet dat de verwarring van de aankoopdatum hierdoor is ontstaan!
Gewenste Oplossing:
TV wordt deze week gemaak!!!!!!
Of de TV wordt gemaakt met garantie of gedeeltelijke garantie,coulance van u kant....
Of de TV wordt gemaakt zonder garantie maar wel voor een eerlijk bedrag!
Voor beide opties zou het fijn zijn dat hier vandaag een beslissing over genomen kan worden zodat de TV deze week nog gerepareerd kan worden!!!!!!!!

