Klacht: Bestellng werd niet geleverd, voucher Groupon werd niet terugbetaald

Hasan Erden op 08 februari 2015 over Mister Auto Webshop in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Op 04/02/2015 een e-mail naar de klant verzonden. De Groupon kortingsvoucher is nog actief. De klant kan een bestelling met korting op onze website plaatsen. Het dossier in behandeld door de klantendienst.

Status Opgelost
Datum 8 februari 2015

Een klant heeft in oktober 2014 een Groupon-voucher van 15 euro aangeschaft voor een waardebon van 30 euro bij Mister Auto. Na het plaatsen van een bestelling in december 2014, die niet werd geleverd, ontving de klant wel het factuurbedrag terug, maar niet de waardebon van 30 euro, waardoor hij 15 euro kwijt is. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

In oktober 2014 kocht ik via Groupon een voucher voor 15 euro om producten te kunnen kopen ter waarde van een waardebon van 30 euro op de site van Mister-Auto. Geldigheid was tot 15/12/2014.

Op 12/12/2014 plaatste ik mijn bestelling op de site van Mister Auto voor een bedrag van 94,98 euro – 30 euro waardebon = 64,98 euro te betalen.
Omdat ik geen e-mail of sms ontvangen had, dat mijn pakket afgehaald kon worden in het afhaalpunt Mondial Relay, werd mijn pakket op 09/01/2015 retour gezonden door de leverancier aan Mister-auto.
Op 15/01/2015 ontving ik het factuurbedrag van 64,98 euro terug op mijn bankrekening.
Echter, de waardebon van 30 euro ( waarvoor ik 15 euro betaald had aan Groupon) werd niet teruggestort. Ik ben dus 15 euro kwijt.

Mister-auto wilt van niets weten. Zij zeggen dat zij enkel de voucherwaarde verzilveren, maar dat Groupon eigenaar blijft van de coupon en dat ik mij tot hen moet richten. Echter krijg ik daar ook geen gehoor en werd beloofd dat zij dit gingen nakijken om een oplossing te vinden en dit binnen een termijn van 5 werkdagen. Wederom na meer dan 14 dagen nog steeds geen antwoord.

Dit is niet meer of minder dan pure oplichting. Aangezien mijn bestelling niet geleverd werd, wens ik mijn 15 euro teruggestort te krijgen. Ik wens geen credits om andere aankopen te doen op de site van Groupon.
Voor mij nooit meer Mister-Auto en nooit meer Groupon!

Ik richt mij tot u, om alsnog een oplossing te vinden

Hoogachtend

De heer ERDEN HASAN

Bijlage: overzicht track en trace; en tegoedbon.

Gewenste Oplossing:

Ik ben enkel tevreden als ik mijn 15 euro teruggestort krijg op mijn bankrekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mister Auto Webshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mister Auto Webshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Mister Auto Webshop

11 jaren geleden - Beste klant, Dank voor uw reactie. Naar aanleiding van uw bericht hebben wij uw dossier bekeken. U kunt de Groupon kortingsvoucher tot 14/02/2015 gebruiken. Indien u wenst kunt u een nieuwe bestelling met korting op onze website plaatsen. Het is niet mogelijk het aankoopbedrag van de kortingsvouvher aan u terug te storten. In de toekomst zijn wij u graag weer van dienst. Met vriendelijke groet, Het Team Mister-Auto

Mister Auto Webshop

Heeft op 05 februari 2015 om 08:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 04/02/2015 een e-mail naar de klant verzonden. De Groupon kortingsvoucher is nog actief. De klant kan een bestelling met korting op onze website plaatsen. Het dossier in behandeld door de klantendienst.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM