Klacht: Discriminatie / Jolanda/ Jolande

chppieters op 26 november 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status In behandeling
Datum 26 november 2014

Een klant van Kruidvat ervaart discriminatie tijdens een bezoek met haar zoon, die een getinte huidskleur heeft. De bedrijfsleidster stelde op een opstandige manier vragen over de 'groep' waartoe de jongen zou behoren, terwijl er slechts twee meisjes aanwezig waren. Daarnaast is de klant ontevreden over de gebrekkige service, vooral vlak voor sluitingstijd, wanneer zij geen hulp krijgt.

Mijn Klacht:

Vanmiddag was ik in de Kruidvat met mijn zoon. Ik was op zoek naar keukenrollen en mijn zoontje (met een getinte huidskleur) stond naar 2 meisjes te kijken, vanaf afstand. De bedrijfsleidster Jolanda, of Jolande, vroeg hem bij welke groep hij hoorde en bij wie hij hoorde. Ze deed dit vrij opstandig. Ik mengde me in het gesprek en vroeg waarom zij die vraag stelde. Ze wilde weten of hij bij een groep hoorde, ik zei welke groep er staan slechts 2 meisjes. Op de vraag waar de keukenrollen stonden kreeg ik geen antwoord. Waarom deze vraag aan mijn zoon, omdat hij een andere huidskleur heeft? Er was geen groep, slechts 2 meisjes! Ook als ik om 17.55 binnen kom en iets nodig heb kan er nooit geholpen worden omdat de zaak dicht gaat, terwijl de winkel volstaat met pallets. Er is nooit behulpzaamheid, en zeker niet van die Jolande die iedereen (ook personeel) een grote bek geeft. Ik ga niet meer naar de Kruidvat Daalmeer. Niet alleen ik maar meerdere mensen zijn het zat. Ik overweeg een klacht in te dienen mbt discriminatie.

Gewenste Oplossing:

Niets, ook na de verbouwing niet. De grote en sjagrijnige bek van de filiaalmanager staan me niet aan. Haar hele houding ook niet. Exit!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kruidvat in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Het is inmiddels 3 weken geleden dat Kruidvat de klacht in behandeling heeft genomen. Verder niets meer gehoord. Wanneer kan ik een gedegen reactie verwachten?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM