Mijn Klacht:
Heb een Vodafone wifi hotspot nternet voor mijn winkel afgesloten ± 1 jaar geleden met het volgende probleem:
Heb een rekening ontvangen van Vodafone in oktober van €764,51, €551,84 buiten de bundel
Ik heb een Mobiel Internet Extra SO.
Dit is een wifi hotspot met 8gb per maand.
In september zat ik er 9gb over, het is voor mij een raadsel hoe dat kan, normaal zit ik op een paar gb per maand.
Ik ben al diverse malen naar Vodafone winkel geweest, en diverse mails naar klantenservice gestuurd.
Na hevige discussies en veel over en weer gemail, kunnen ze niets voor me doen, ze hebben waarschuwingsmails gestuurd, die hadden we maar moeten lezen, echter kregen we iedere keer SPAM binnen, die kregen we een paar per dag, sinds het gebeurene geen enkele meer, zeer vreemd misleidend en amateuristisch.
De Wifi hotspot moet je aansluiten op je PC, programma van Vodafone openen en de sms berichten lezen, mijn man gaf mij aan dat hij zoveel SPAM kreeg, zodat als hij sms berichtjes zag in scherm hotspot, hij dacht dat het toch wel weer SPAM zou zijn.(zie bijlage)
Bij het afsluiten van het contract ± 1 jaar geleden, ben ik erg slecht geinformeerd, en wel om het volgende:
-er zat geen internetvertrager op, die heeft Vodafone er nu wel opgezet, om nogmaals zo’n hoge kosten te voorkomen, wel te laat nu, waarom toen niet gedaan door verkoopster.
-verkoopster heeft toentertijd ook aangegeven dat je niet meer als €100 buiten je bundel kon zitten, dan zou nummer afgesloten worden.
– ben niet ingelicht over kosten buiten bundel, deze zijn toch abnormaal hoog?
In mijn visie is deze wifi hotspot meer een melkkoe of een Money maker voor Vodafone.
Ik durf de Hotspot al een paar maanden niet meer aan te zetten, maar betaal hier wel €50 per maand voor, nu nog een jaar.
Gewenste Oplossing:
Graag zou ik willen dat Vodafone ook hun verantwoordelijkheid neemt in dit gebeuren, en me alsnog tegemoet komt in deze abnormale kosten.

