Klacht: gratis tablet actie

MW taal op 29 oktober 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 29 oktober 2014

Een klant heeft op 12 september een abonnement afgesloten bij Samsung met de belofte van een gratis tablet, maar heeft deze tot op heden nog niet ontvangen. De klant ervaart frustratie over de lange wachttijd en het gebrek aan communicatie, vooral omdat anderen de tablet al binnen drie weken hebben ontvangen. Daarnaast voelt de klant zich niet goed behandeld door de voorwaarden en de informatie over het retourproces.

Mijn Klacht:

12 september een Samsung actie abonnement afgesloten met….gratis tablet. Denk dat ik aan het lijntje wordt gehouden. Het is nu 29 oktober. Hoor om me heen klachten en mensen die de tablet al binnen 3 weken hebben. De mijne is “retour’ gestuurd! Volgens Samsung verkeerd adres??? Hoe lang ….gaat dit nog duren. Niet echt klantgericht en vriendelijk. Wordt met voorwaarden staan om mijn oren gegooid. Ja ja ..5 a 6 weken kan het duren. Denk voortaan eerst na met zulke acties. Erg jammer.

Gewenste Oplossing:

Als ik de tablet ontvangt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM