Klacht: zwarte piet

zwarte piet zwarte piet op 09 oktober 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 oktober 2014

Een klant uit zijn onvrede over het besluit van Albert Heijn om geen Zwarte Piet meer in de winkel te hebben. Hij roept anderen op om de supermarkt te boycotten en geeft aan dat dit de keten veel klanten zal kosten, terwijl hij Jumbo als alternatief aanbeveelt.

Mijn Klacht:

ik vind het belachelijk dat albert heijn geen zwarte piet meer wil in de winkel. iedereen moet nu de winkel van albert heijn bannen!!!! er zijn zat andere winkels. dag dag albert heijn dit gaat jullie veel klanten kosten lang leven JUMBO!!

Gewenste Oplossing:

niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer