Klacht: Veel te hoge rekeningen

GinoSluijter op 28 september 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 28 september 2014

Een klant van Vodafone ervaart problemen met hoge rekeningen na het afsluiten van een tweede abonnement. Ondanks dat de verwachte kosten rond de 240 euro zouden liggen, heeft de klant sinds juli meer dan 400 euro betaald en kreeg hij een dreigement van afsluiting. De klant, die student is, maakt zich zorgen over zijn financiële situatie en hoopt zijn geld terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Ik ben al bijna 2 jaar klant bij vodafone ik had een telefoon abonnement waar ik eigenlijk nooit problemen mee had eerlijk gezegd. Maar sinds 25 July heb ik een abonnement erbij genomen op mijn naam. Dus op dit moment heb ik 2 abonnementen lopen. 1 daarvan is maandelijk 50 euro en de andere is maandelijks 70 euro. Maar ik heb sinds July heb ik meer dan 400 euro betaald terwijl het max 240 euro hoort te zijn. Ik had ook een bericht gekregen dat ik als ik geen 280 euro zou overmaken dat m’n abonnement zou worden afgesloten. Ik had geen keus om het te betalen. Toen had ik dat dus gedaan. Toen hebben ze 3 dagen erna nogmaals 125 euro geïncasseerd. Ik ben zelf student en heb dat geld hard nodig ik wil geen schulden op mijn naam. Dus had ik geen keus om het te betalen. Hopelijk kan ik mijn geld terug krijgen.

Gewenste Oplossing:

Ik was eigenlijk altijd tevreden maar sinds ik een 2e abonnement erbij heb gekregen, komen ze met de gekste bedragen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie