Mijn Klacht:
Mijn dochter van 12, heeft gereageerd op een gratis acculader via facebook.
Wat schets vandaag de verbazing ineens een tweede aanmaning op de deurmat. Factuur + eerste aanmaning niet gehad !!!!! Of we even 37,40 overmaken omdat anders het een incassotraject gaat worden. Lekker gratis www.12deal.com
Werkelijk schandalige praktijken. Mijn dochter is minderjarig!
Van mij mogen dit soort bedrijven via RADAR/ CONSUMENTENBOND publiekelijk aan de schandpaal genageld worden. Het zijn veelal minderjarige kinderen die reageren op GRATIS via Facebook en de gevolgen nog niet overzien. Aan dit soort acties moet een halt geroepen worden.
Ik zal dit ook naar 12deal en naar www.Klarna.nl e-mailen, bij geen reactie die naar tevredenheid is zal ik (werkzaam in de media branche) het voortouw nemen om 12deal een ‘leuke’ naamsbekendheid te geven in Nederland.
Gewenste Oplossing:
Ik ga overigens ook niets terugsturen! www.12deal.com moet de afspraak zoals ze die op Facebook op slinkse wijze hebben geplaatst maar simpelweg nakomen. GRATIS! En anders gaat dit een leuk traject worden.

