Klacht: terugstorting

marion de vries op 25 augustus 2014 over Bonprix in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bonprix has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 oktober 2014
Bedrijf Bonprix
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 25 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 31-07-2014 krijg ik een aanmaning van €18,84 die ik niet betaald zou hebben. Daar ik op vakantie was kon ik het niet nakijken en heb het mobiel nogmaals overgemaakt.
Bij thuiskomst bleek dat ik het allang betaald had.
Nu ben ik al 10 mailtjes verder en steeds word er beloofd dat het teruggestort word maar nog steeds niets!!! Wat is dit voor een bedrijf ????

Gewenste Oplossing:

als ik mijn geld terug heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bonprix over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bonprix in behandeling genomen

Bericht van Bonprix

11 jaren geleden - Beste klant, Ik heb uw klantendossier nagekeken en kan u het volgende mededelen: Bij het nazien van uw klantendossier ben ik echter tot de conclusie gekomen dat er inmiddels een terugbetaling van 18.84 € op 12 augustus naar uw rekeningnummer is verwerkt. Ter info: het rekeningnummer dat wij bezitten is: NL70INGB0006382912. Wilt u zo vriendelijk zijn om alsnog uw rekeningafschriften na te zien rond eerder genoemde datum? Mijn excuses hiervoor. Voor verdere informatie rond uw dossier kan u steeds terecht op onze website, www.bonprix.nl, rubriek ‘hulp’. Indien u niet meer reageert op deze email wordt uw dossier bij www.klacht.nl automatisch afgesloten en als ‘opgelost’ geregistreerd. Uiteraard kunt u na verloop van deze periode ons nog steeds contacteren voor eventuele verdere vragen. Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en het vertrouwen in bonprix te hebben hersteld. Yvonne Kruijt Klantenservice bonprix

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bonprix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM