Klacht: dora wc papier

annemiekekuijt op 19 augustus 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status In behandeling
Datum 19 augustus 2014

P is teleurgesteld dat het Dora-thema niet op het wc-papier en de zakdoekjes van Kruidvat staat, ondanks dat het op de verpakking zichtbaar is. Ze had gehoopt haar dochter blij te maken met deze producten, maar mist het gewenste ontwerp. P vraagt zich af waarom dit niet mogelijk is, terwijl andere thema's, zoals Hello Kitty, wel op vergelijkbare producten te vinden zijn.

Mijn Klacht:

P laatje van dora opde voorkant dan mag je ook verwachten dat het op objecten het wc papier ook staat. Nee hoor alleen maar bloemetjes. Zakdoekjes precies hetzelfde van dora. Ik wilde graag mijn dochter blij maken . Maar nergens dora. Waarom kan dat niet hetzelfde met hello kitty. Zo leuk op de zakdoekjes.

Gewenste Oplossing:

Als er dora op staat

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kruidvat in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM