Klacht: Website niet bereikbaar

jolinden op 10 augustus 2014 over MijnDomein.nl in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MijnDomein.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 augustus 2014

Een klant van MijnDomein.nl meldt dat zijn website al twee dagen onbereikbaar is en dat hij ook geen toegang heeft tot zijn e-mail. Hij geeft aan in het verleden meerdere bedrijven te hebben geadviseerd om gebruik te maken van MijnDomein, maar trekt dit advies nu in.

Mijn Klacht:

Mijn website is al 2 dagen onbereikbaar. Ook mijn e-mail kan ik niet ophalen. In het verleden heb ik heel wat bedrijven Mijndomein geadviseerd. Dit advies trek ik echter per direct in.

Gewenste Oplossing:

Als probleem onmiddellijk wordt opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MijnDomein.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar MijnDomein.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MijnDomein.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM