Klacht: Samsung magnetron MS23F301EAS probleem bestekeus.nl

Mraz789 op 05 augustus 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 5 augustus 2014

Een klant heeft op 28 juli een Samsung magnetron besteld via bestekeus.nl en ontving deze op 30 juli. De klant ondervindt echter problemen met de magnetron; het lampje functioneert niet en de magnetron schakelt niet automatisch uit na de ingestelde tijd bij het verwarmen van voedsel.

Mijn Klacht:

Ik heb op 28 juli een magnetron van samsung besteld op bestekeus.nl
29 juli verstuurd en 30 juli binnengekregen.
Nu heb ik echter een paar problemen met de magnetron, het lampje werkt niet en als ik voedsel verwarm, gaat hij niet zelf automatisch uit, bijvoorbeeld als ik iets voor 2 minuten wil verwarmen, gaat hij niet zelf uit na die 2 minuten die ik had ingesteld, hij gaat verder met verwarmen.

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe magnetron

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM