Klacht: Klacht over het terug brengen van een artikel.

Lisa123456 op 26 juli 2014 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 26 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben zojuist in de ZARA in Apeldoorn geweest waar ik een broek wilde terug brengen die ik niet paste. Tot mijn verbazing zegt de medewerker dat ze hem niet terug kan nemen omdat hij gedragen lijkt. En stuurt me naar beneden en geeft aan dat de manager er over gaat beoordelen. Aangekomen bij de manager die intussen is gebeld door de medewerker van boven geeft aan dat de broek gedragen lijkt en ze het niet terug kan nemen. Waarop ik antw wat is dit voor onzin ik kan toch geen broek gedragen hebben die ik niet eens pas! Ze blijft erbij dat ze hem niet terug kan nemen. Ik vind dit belachelijk ik kom wekelijks in deze ZARA en ben daar vaste klant en ineens word ik zo behandeld! Het gaat me niet eens om het geld wat ik terug krijg maar om de manier waarop ik behandeld ben! Ze moeten eerst zelf eens kijken hoe de kleding erbij hangt die daar in de sale word verkocht voordat ze mij zo onterecht beschuldigen. Moet ik dan de broek opnieuw wassen en strijken voordat ik hem terug breng? !!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als er een redelijke oplossing komt. Zoals een excuses en gewoon de broek terug nemen die ik heb gekocht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM