Klacht: pareo

christel.marnix op 24 juli 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status In behandeling
Datum 24 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte, vandaag ben ik bij het kruidvat in knokke geweest, er wordt reclame gemaakr bij aankoop van nivea sun produkt, een gratis pareo twv 9,99 euro. Deze waren niet aanwezig en heb een produkt van nivea mogen kiezen maar deze heeft de waarde niet van de pareo, als er reclame wordt gemaakt voor een gratis produkt van 9.99 euro waarom.dan niet iets anders twv van hetzelfde bedrag… In afwachting op een reactie mvg christel

Gewenste Oplossing:

oplossing, zoals hierboven vermeld, gratis produkten van dezelfde waarde

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kruidvat in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM