Klacht: Abonnement niet omgezet en daardoor € 400,- teveel betaald

Martijn_Vodafone op 10 juli 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 juli 2014

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over het niet omzetten van zijn abonnement, wat heeft geleid tot een onterecht hoge rekening van € 600,- in plaats van de verwachte € 200,-. Ondanks herhaalde pogingen om het probleem op te lossen, heeft de klant geen terugbetaling van € 400,- ontvangen en ervaart hij frustratie door het gebrek aan respons en effectieve communicatie met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Dit is de tweede klacht. Op de eerste klacht (dd. 25-06-2014) geen antwoord gekregen.
Op 14 maart heb ik samen met mijn schoonzus haar abonnement omgezet van Scherp naar Red onbeperkt bellen in de Vodafone winkel Spuistraat Den Haag. Blijkt dat het abonnement helemaal niet is omgezet door Vodafone, totaalrekening: € 600,- terwijl dat iets van € 200,- had moeten zijn. Dus we verwachten rond € 400,- terug.

Dat is tot heden niet gebeurd. Ook hebben we geen herberekening gezien. We worden continue van het kastje naar de muur gestuurd: Klachten werken niet. Langs de winkel werkt niet. Bellen naar klantenservice werkt niet, naar financiële afdeling ook niet. Iedereen doet wel beloftes en schuift het af naar de ander.

Ik heb er toch al zo’n uurtje of 12 in zitten. Ik kan goed schrijven en aankaarten wat er mis is. Maar geld terug? Een herberekening?
Nee, dat krijgen we niet. Schandalig en hoe vreselijk dat je je zo machteloos voelt.
Al die cliches en kluchten op TV (Radar, Kanniewaarzijn etc.) kloppen: het ligt niet aan die mensen/klanten, maar dit soort bedrijven!

Onze eisen (dd. 10-07-2014)
> Wij willen dat deze week het geld terug wordt gestort – dus niet verrekend met de abonnementskosten (€ 400,- is teveel).
> We willen een schriftelijke herberekening en niet een telefoontje laat op de avond zoals door de winkel met een vaag verhaal en opnieuw doorschuiven naar de financiële afdeling (naam, 043-3514525). Die zegt weer dat de winkel het moet oplossen.
> We willen een compensatie voor al deze ellende en werkelijk gemaakte kosten. Ik heb een hele ochtend vrij genomen om samen naar de winkel te gaan; parkeergeld in de parkeergarage, benzine, maar vooral compensatie voor de ellende en verlies aan vertrouwen. Wij zijn allemaal al heel lang trouwe klanten (ik ook zakelijk). Mijn voorstel is kwijtschelding van abonnementsgeld van de maanden dat het niet goed ging (vanaf maart jl.).

Gewenste Oplossing:

Dat iedereen die je spreekt van alles belooft en je een goed gevoel geven (maar er gebeurt niets!)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie