Klacht: Bezorging

onnielief op 30 juni 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DHL
Status Open
Datum 30 juni 2014

Een klant van DHL meldt dat er geen bezorgpoging is gedaan voor een pakket, ondanks dat hij de hele zaterdag thuis was. Tot woensdag is er geen verdere poging ondernomen om het pakket te bezorgen en het ligt ook niet op het bezorgpunt. De klant uit zijn bezorgdheid dat DHL klanten kan verliezen door het gebruik van Selektvracht bezorgers.

Mijn Klacht:

Er zou een poging tot bezorging geweest zijn afgelopen zaterdag, maar ik was de hele zaterdag thuis, en er lag geen briefje in de bus.
Inmiddels zijn we aangeland op woensdag, er is geen poging meer ondernomen om het pakje te bezorgen en en ligt ook nog niet op het DHL/Selektvracht bezorgpunt.
Al met al gaat DHL klanten verliezen door het gebruik van de selektvracht bezorgers als ze zo doorgaan.

Gewenste Oplossing:

Ik had het pakje zaterdag nodig, dus eigenlijk heb ik er nu niets meer aan, liefst zou ik dus van DHL een vergoeding ontvangen omdat ik nu een vervangend artikel heb moeten kopen, en 2 dagen voor niets ben thuis gebleven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM