Klacht: Levering 4 varifocale brillen

MeerKip op 07 maart 2014 over Specsavers in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Specsavers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben geen reactie meer gehad bij onze serviceafdeling en gaan er hiermede vanuit dat alles naar tevredenheid is afgehandeld.

Bedrijf Specsavers
Status Opgelost
Datum 7 maart 2014

Een klant van Specsavers heeft contact opgenomen over de levering van vier varifocale brillen, maar kreeg te horen dat deze nog niet klaar zijn. De verkoper kon geen indicatie geven van de verwachte levertijd en adviseerde de klant om te wachten op een telefoontje, wat de klant als slechte service ervaart.

Mijn Klacht:

Vandaag, 7 maart, gebeld of onze brillen klaar zijn. De verkoopster die mijn man en mij heeft geholpen, had toegezegd dit te proberen. De manlijke verkoper die ik vandaag aan de lijn kreeg, vertelde mij dat de brillen nog niet klaar zijn. Dat kan gebeuren. Ik wilde wel graag weten wanneer we dan wel de brillen kunnen afhalen. Die vraag wenste de verkoper niet te beantwoorden. Volgens hen had zijn collega een onmogelijke toezegging gedaan en zou het allemaal veel langer duren. Zo lang dat hij zelfs geen indicatie wenste te geven wanneer het wel zou lukken. Wat ik ook probeerde de man weigerde te zeggen hoe lang het duurt. Ik moet gewoon wachten op een telefoontje en niet zeuren. Ik vind dit heel slechte service.

Gewenste Oplossing:

Als ik op een normale wijze te horen krijg wanneer de brillen klaar zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Specsavers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Specsavers in behandeling genomen

Bericht van Specsavers

12 jaren geleden - Goedendag, Bedankt voor uw reactie. Vervelend om te horen dat de winkel u geen duidelijk antwoord kon geven, onze excuses voor het ongemak. Graag vernemen wij van u bij welke winkel u klant bent onder vermelding van uw geboortedatum zodat wij het voor u kunnen uitzoeken. U kunt de gegevens versturen naar onze klantenservice, [email protected] In afwachting van uw reactie, verblijven wij, Met vriendelijke groet, Sabrina Groen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Specsavers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Specsavers

Heeft op 02 april 2014 om 14:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben geen reactie meer gehad bij onze serviceafdeling en gaan er hiermede vanuit dat alles naar tevredenheid is afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM