Mijn Klacht:
de laatste 3 weken heb ik bij elk pakketje wat door DHL wordt behandeld elke keer tussen 18:00 en 18:30 bericht gekregen dat ik niet thuis was. dat terwijl ik wel de gehele dag ben thuis geweest en zelfs heb opgelet of er niemand in de straat stond van DHL. de melding kreeg ik op mn gsm omdat ik dat zelf heb ingesteld heb. geen berichtje in mn brievenbus niets.
nog erger is dat ik elke keer naar dhl heb gebeld en elke keer werdt er wat anders verteld. eerste keer zou de medewerker naar de chaufeur hebben gebeld 15mins in de wacht om dan te horen nee de bus is al te ver weg en komt morgen en wilt u in de middag of ochtend. gemeld doe maar middag maar toch maar vrij genomen en jahoor om 10:30 stond chaufeur voor de deur met mn pakketje met zelf duidelijk erop NA 13:30 LEVEREN. 2de keer werd er verteld dat dhl hier niets aan kon doen omdat ze deze pakketten niet zelf leveren?? en kon dus ook niet zeggen wanneer het pakket dan wel geleverd werdt. nou dat was dus 2dagen later….. laatste keer gisteren weederom melding niet thuis en gelijk gebeld nou deze wist weer een ander verhaal te vertellen nee omdat het de eerste keer is aangeboden kunnen we niet een afspraak maken en u heeft een briefje in de bus gehad hoor….. voor deze tijd al vaker wat geleverd gekregen ook wel eens van DHL maar begin het nu wel een beetje beu te worden elke keer ander verhaal en ik 4 dagen voor niets hele dag thuis. ook melding hiervan maken via de website en email direct naar de top volgens de melding van DHL dan wel. geen resultaat na 3 dagen email dat ze niet weten hoe het kwam of komt nou bedankt.
Gewenste Oplossing:
duidelijkheid van DHL verantwoordelijkheid DHL en geen onzin verhalen blijven vertellen aan de telefoon.
en eigenlijk zou ik iedereen aanraden dat als je de kans hebt om het NIET via DHL laten opsturen is elke keer een gedoe.

