Klacht: trek me vacuum

hettymulder op 23 oktober 2013 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 23 oktober 2013

Een consument heeft jarenlang met tevredenheid JPS Black gerookt, maar is teleurgesteld over de introductie van capsules in de sigaretten. Na over te stappen op de rode variant ervaart de klant dat de nieuwe verpakking en de kwaliteit van de sigaretten zijn verslechterd, terwijl de prijzen blijven stijgen. Ook het zelf maken van sigaretten met de aangeboden shag levert frustratie op door de slechte kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Jaren met volle tevredenheid jps black gerookt, gaan ze er ineens van die smerige capsules indoen, balend overgestapt op de rode, De laatste 2 weken sinds de nieuwe verpakking (die ook waardeloos is in nederland, duitse zijn veel beter) trek ik me helemaal vacuum aan een sigaret om er nog iets van te proeven. De prijzen gaan maar omhoog en de kwaliteit holt achteruit.
Dan ga je ze maar zelf maken, nee ook fout, de shag is een rommeltje, complete boomstammen en veel gruis.

Gewenste Oplossing:

geen idee, laten ze maar eens naar het totaal plaatje kijken, ben nu erg geneigd om compleet over te stappen op wat anders

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM