Klacht: Geraspte kaas

Lydiababukhan op 09 oktober 2013 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 oktober 2013

Lydia Babukhan heeft geraspte Royal Gouda kaas gekocht met een houdbaarheidsdatum tot 14 november 2013, maar ontdekte op 7 oktober schimmel in de verpakking. Ze heeft een foto van de verpakking gemaakt, maar de bon is niet meer beschikbaar. Babukhan vraagt zich af wat ze nu moet doen.

Mijn Klacht:

Ik heb pas geleden geraspte Royal Gouda kaas gekocht die tot 14 -11-2013 houdbaar is,alleen toen ik het vandaag 7okt wilde gebruiken was er door de hele verpakking schimmel,ik heb een foto gemaakt van de verpakking,alleen heb ik niet meer de bon.
Ik heb het product de hele tijd in de koelkast bewaard,wat moet ik vervolgens doen?
Lydia Babukhan
Nieuwesluisplein 37
3218 VP heenvliet
Telf. 0643134268

Met vriendelijke groeten mevr Babukhan.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding in de vorm van nieuw product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer