Klacht: niet bezorgd pakketje

bryoulesy op 15 augustus 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 15 augustus 2013

Een klant heeft een klacht ingediend bij PostNL over een niet bezorgd pakketje dat op 12 augustus is verzonden. Ondanks de track en trace-code die aangeeft dat het pakket op 13 augustus is bezorgd, heeft de klant het pakket niet ontvangen en ook niet bij de buren kunnen vinden. Na meerdere telefoontjes met de klantenservice van TNT is er geen oplossing of terugkoppeling gegeven, wat leidt tot frustratie bij de klant over de verzendkosten en de service.

Mijn Klacht:

Op maandag 12-08 is er een pakje voor mij opgestuurd en deze zou dan dinsdag komen. ’s Morgens waren wij niet thuis en volgens de track en trace code is dit pakje wl bezorgd op 13-08 rond 11.30 uur. Ik heb echter niets ontvangen!! Ik heb gevraagd bij de burenen daar was ook geen pakje gebracht. Woensdag 14-08 nog geen pakje en op donderdag 15-08 ook nog steeds geen pakje. k heb inmiddels al 2x met TNT gebeld en daar lijkt het net of er niets aan de hand is, ze gaan er een melding van maken maar er word niets terug gekoppeld naar de klant toe. Ik vind dit belachelijk, ik betaal bijna 7 euro aan verzendkosten en daarbij natuurlijk de kosten wat ik betaald heb voor mijn pakketje en dan lijkt het van de aardbodem verdwenen te zijn. Ik heb dit al eerder meegemaakt bij TNT en ik baal hier enorm van kan ik u vertellen!! Ik hoop dat de boel goed onderzocht word want het TNT busje stond wel rond 13.30/14.00 uur bij onz buren voor de deur op 13-08 maar er is bij de buren ook niets bezorgd die dag….vreemd allemaal…….Heeft de bezorger mijn pakje achterover gedrukt zo van dit kan ik best gebruiken? Je zou het haast gaan denken met name omdat er wel vereld staat dat het pkje bezorgd is en dit echt niet bezorgd is. Ik word er echt verdrietig van en hoop dat mijn pakje alsnog boven water komt!!!!

Gewenste Oplossing:

Dat ik zo spoedig mogelijk reactie krijg en dat de bezorger die dinsdag hier in Dedemsvaart op de TNT bus reed gebeld word met de vraag waar hij mijn pakje heeft bezord en hem dan alsnog komt bezorgen!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PostNL

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PostNL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM