Klacht: Motor werkt niet

Sterewan op 30 juli 2013 over Conrad in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Conrad has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

de klant gewezen op de garantie en gegevens hiervoor gestuurd.

Bedrijf Conrad
Status Opgelost
Datum 30 juli 2013

Een klant van Conrad meldde dat de motor van zijn RC Sky Hawk na enkele weken gebruik na één seconde uitvalt, ondanks een volle accu. De servo's functioneren nog wel, en de klant vroeg om een oplossing voor dit probleem. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo Conrad,

Na enkele weken dat ik mijn RC Sky Hawk heb gekocht, valt de motor na één seconde alweer uit. Ondanks dat de accu vol zit. Dit is heel raar sinds het opeens gebeurde en niet na een ongeluk of iets dergelijks. De servo’s werken nog wel. Graag hoor ik of jullie hier een oplossing voor hebben.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe motor / Manier om het te repareren / Nieuw vliegtuig / Iets waardoor het vliegtuig weer normaal kan vliegen / Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Conrad

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Conrad over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Conrad in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Conrad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Conrad

Heeft op 31 juli 2013 om 08:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

de klant gewezen op de garantie en gegevens hiervoor gestuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM