Klacht: Rook komt bij de filter eruit.

JIJANNEKEHAGENAUW op 01 juli 2013 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 1 juli 2013

Een consument meldt dat er bij elke sigaret van het merk John Player Special rook bij de filter naar buiten komt. Hierdoor is het noodzakelijk om een vloeitje om de sigaret te doen om dit probleem te verhelpen.

Mijn Klacht:

Rook komt bij de filter eruit, bij elke sigaret moet ik er een vloeitje omheen doen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat mijn klacht serieus genomen wordt, dat ik 1 pakje filter sigaretten a 27 stuks toe gestuurd krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM