Klacht: Een nieuwe simkaart !!! (een wens die je niet moet willen maken bij simpel)

06Jerome op 16 juni 2013 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant is telefonisch benaderd en ontvangt een vergoeding van 4 maanden abonnementskosten

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 16 juni 2013

Een klant heeft een nieuwe simkaart ontvangen, maar kan deze al 1,5 maand niet gebruiken. Ondanks herhaalde contacten met de klantenservice blijft het probleem bestaan en wordt er geen duidelijke compensatie aangeboden. De klant uit zijn frustratie over de gebrekkige service en het gebrek aan verantwoordelijkheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Nu een 1,5 maand geleden een nieuwe simkaart ontvangen. Maar tot op heden kan ik er geen gebruik van maken. Men is er mee bezig en het duurt bij elk tel. gesprek met de klantenservice 3 tot 5 dagen. Maar na bijna 2 maanden kan ik niet gebeld worden en zelf ook niet bellen.
Het is dus technisch te gecompliceerd voor simpel bv om eea om te zetten. Waardeloos en om moedeloos van te worden.
Bij de vraag hoe men eea wil compenseren kan men geen antwoord op bedenken dat doen ze als het opgelost is. Maar wel blijven incasseren!
Wat een stelletje prutsers zeg bij simpel en geen hond die ook maar verantwoordelijkheid durft te dragen.

Weer een schriftelijke belofte dat eea nu gaat werken en een voorstel van compensatie…
Maar je kan het al raden, ik kan nog niet bellen of gebeld worden!!!

www.watbenjedan.nl

Gewenste Oplossing:

Geld terug van de simcard en half jaar abo. crediteren~!
Brief met welgemeende excuses en hoe men in de toekomst met dit soort problemen zal omgaan. Zodat andere klanten niet met deze waanzin te maken krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Simpel beoordeeld.

Simpel

Heeft op 18 juni 2013 om 13:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant is telefonisch benaderd en ontvangt een vergoeding van 4 maanden abonnementskosten

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Twee sim is gratis?! Dat ze de eerste niet crediteren is ook niet fraai.....

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie