Klacht: Nieuw Abbonement

TLCyntje op 02 mei 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin meer informatie.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 2 mei 2013

Een klant van Vodafone heeft problemen ervaren met het retourneren van een toestel na een korte periode van gebruik. Na het terugsturen van het toestel en het betalen van verzendkosten, ontving de klant tegenstrijdige informatie over het vervolgproces en de mogelijkheid om een nieuw toestel te kiezen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik ben ongeveer 1,5 tot 2 weken(17 april) klant bij de vodafone.
Ik heb een toestel uitgezocht,maar helaas kon ik niet overweg met het toestel dus heb ik de toestel terug gestuurd, naar een postbusnummer. 6,75 betaald voor het pakketje omdat t naar een postbus nummer gaat. ik belde daarna om te vragen hoe het dat verder gaat in zijn werking als j een mobiel terug stuur. Ik kreeg als antwoord de 1ste keer dat ik dan een nieuwe telefoon mag uitkiezen maar dat wel de vollidige bedrag moet betalen voor de telefoon. ik heb dan weer gebeld na 1 week om te kijken of ze het pakketje al binnen hebben gekregen. maar helaas. dus ik vroeg weer hoe het in zijn werking gaat.. ik krijg met de 2de te horen dat ze me verder kan helpen wanneer het pakketje bij hun binnen is. en dat gaat als volgt, eerst moet mijn huidige abbonement uit het systeem gehaald worden, en mijn nummer naar een prepaid kaart, en dan pas mag ik een nieuwe abbonement aanvragen. maar in de tussen tijd heb ik wel de rekeing gekregen voor de eerste betaling op 18 februari. en nu heb ik een abbonement en moet nu wachten totdat vodafone de zin in heeft om het om te zetten naar een prepaid. dus met andere woorden het word stilzwijgend omgezet. en kan j niet meer bellen moet j dan opwaarderen. ik vind dit belachelijk! bij nummer behoud was ik a2 dgn niet bereikbaar omdat ze 2 dgn eerder waren met omzetten dan dat ik mijn toestel had ontvangen. en nu weer naar prepaid en dan vervolgens een nieuwe aanvraag indienen. en wat gebeurd er dan met het bedrag dat ik heb betaald over een hele maand? en ook nog verkeerde informatie aan klanten geven? want ik weet nu niet wat ik moet geloven en j neemt een abbonement en je moet ook nog het hele bedrag voor t toestel betalen? kon imk het toch liever alleen het toestel bestellen en geen abbonement nemen toch ?! ik ben heel ontevreden of gang van zaken en hoe ze klanten behandelen.

Gewenste Oplossing:

dat ik dan restitutie krijg van het te veel betaalde bedrag of meteen me abbonement omzetten naar een andere abbonement die wel past bij de nieuwe telefoon die ik wil. ik wil juist van prepaid af en nu ben ik gedwongen weer naar prepaid gaan want een toestel terugsturen is blijkbaar te veel werk voor de vodafone.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vodafone beoordeeld.

Vodafone

Heeft op 14 mei 2013 om 10:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin meer informatie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie