Klacht: pos in brievenbus gedaan en komt niet aan

ketel25 op 02 april 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 2 april 2013

Een ondernemer meldt dat zijn post, die hij in de brievenbus bij winkelcentrum Presikhaaf in Arnhem deponeert, niet bij de klanten aankomt. Dit heeft geleid tot ontevredenheid en wantrouwen bij zijn klanten, terwijl hij het probleem bij PostNL legt. Deze situatie heeft zich inmiddels drie keer voorgedaan.

Mijn Klacht:

In de brievenbus bij winkelcentrum Presikhaaf in Arnhem heb ik als bedrijf al 3x meegemaakt dat de post die ik in deze brievenbus doe niet aankomt bij de klanten. Dit heeft tot gevolg boze klanten die mij niet vertrouwen terwijl het rrpobleem bij de post ligt.

Gewenste Oplossing:

Dat er zorgvuldiger wodt omgegaan met de post uit de brievenbus. Ik durf er niks meer in te doen, want waar blijft de post.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PostNL

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PostNL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM