Klacht: beltegoed opgewaardeerd en nu al 2 x niet ontvangen

ilhame1702 op 31 januari 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant krijgt e-mail met mogelijke oplossing. Eric

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 31 januari 2013

Een klant van Vodafone heeft herhaaldelijk problemen ervaren met het ontvangen van beltegoed na opwaarderingen. Na twee pogingen, één via een beltegoedbon en één via iDEAL, heeft de klant geen beltegoed ontvangen, ondanks dat het bedrag wel is afgeschreven. De klant uit zijn frustratie over de onkosten die hierdoor zijn ontstaan.

Mijn Klacht:

Zoals hierboven vermeld heb ik al 2 keer dat ik me beltegoed opwaardeerd maar niet ontvang. De eerste keer via een beltegoed bon die geblokkeerd was. Toen ik hierna voor naar de klantenservice belde kwamen ze aanzetten met dat bon niet meer geldig was aangezien ik 1 dag had gewacht met terug bellen. Terwijl op de bon staat geldig tot 2014. De eerste keer dacht ik oke kan gebeuren en heb ik opnieuw opgewaardeerd. Dit keer via ideal en nu heb ik me beltegoed weer niet gekregen terwijl ze het wel hebben afgeschreven. Ik maak onkosten aan 40 euro en krijg nog altijd me beltegoed niet dat is toch te gek voor woorden waar betaal ik dan voor.

Gewenste Oplossing:

Mij het beltegoed geven waar ik 2x voor heb betaald

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 27 februari 2013 om 15:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant krijgt e-mail met mogelijke oplossing.

Eric

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie