Klacht: Slechte of helemaal geen 3G verbinding

PietdeBruin op 30 januari 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste PietdeBruin, We hebben ook een klachtenbrief ontvangen. Je krijgt hierop zsm een reactie. Groeten, Eric

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 30 januari 2013

Na meer dan twee jaar problemen met de 3G-verbinding bij Vodafone, heeft de klant herhaaldelijk contact gehad met de klantenservice, maar zonder blijvende oplossing. Ondanks een tijdelijke verbetering na een winkelbezoek, is de verbinding opnieuw slecht en overweegt de klant om over te stappen naar KPN, waar de verbinding aanzienlijk beter blijkt te zijn. De klant betaalt € 130 per maand aan Vodafone, maar ontvangt niet de beloofde service.

Mijn Klacht:

Al ruim 2 jaar ben ik in de clinch met Vodafone over een slechte en vaak geen 3G verbinding. De servicedesk doet heel vriendelijk maar kan of doet niets. Winkelbezoek leverde eenmalig een oplossing voor een paar maanden. De medewerker contact rechtstreeks een monteur in Maastricht, die hij persoonlijk kende. Nu alweer 3 weken geen 3G verbinding en Vodafone doet niets. Ik ga weg bij Vodafone. Inmiddels een test bij KPN via maandelijks opzegbaar data abonnement. Het bereik daarvan is veel en veel beter. Ik betaal € 130.- per maand aan Vodafone voor 3G verbinding voor 2 morieltjes en 1 dongel voor data, maar krijg dat niet.
Zie op foto rechts bereik Vodafone en links KPN. 3 strepen 3G verbinding KPN en slechts G(PRS) Vodafone.

Gewenste Oplossing:

Medewerking voor nummerbehoud bij overstap naar KPN na directe beëindigen van onze abonnementen. Ben Vodafone helemaal zat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 27 februari 2013 om 11:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste PietdeBruin,

We hebben ook een klachtenbrief ontvangen. Je krijgt hierop zsm een reactie.

Groeten, Eric

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie