Klacht: geen rekening toch betalen

cvanbeek op 24 januari 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Klantadres komt niet exact overeen. Vermoedelijk betreft dit een case die al in 2007 is gesloten. Eric

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 24 januari 2013

Een klant van Vodafone heeft een mobiel breedband internetabonnement afgesloten, maar ontving nooit een factuur en kreeg in plaats daarvan extreem hoge rekeningen. Ondanks herhaalde pogingen om uitleg te krijgen van Vodafone, bleef er geen reactie komen, waarna de vordering werd overgedragen aan Intrum Justitia, wat leidde tot een zeer stressvolle situatie voor de klant. Uiteindelijk heeft de klant onder protest betaald, maar blijft ontevreden over de afhandeling en communicatie van Vodafone.

Mijn Klacht:

bij vodafone een mobiel breedband internet abonnemnet afgesloten, incl buitenland bundel.
nimmer een factuur ontvangen, wel extreem hoge rekeningen. ruim 100,- hoger dan abonnement van 17,50.
ondanks vele pogingen om achter de redenen van deze plotseling hoge facturen te komen, geen reacties van vodafone. Vodefone heeft vordering uit handen gegeven aan intrum justitia. daar begon de ellende pas echt, werd als crimineel behandeld. ik wil best betalen, maar wil wel weten waarvoor. intrum dreigde met rechtzaak ondank vele mails, klachten etc. uiteindelijk een betaling onder protest gedaan.

Gewenste Oplossing:

abonnementgeld van de 3 maanden abonement wi ik betalen, daarna heeft vodafond zonder opgave vooraf de internet toegang geblokkeerd.
ik betaal enkel de abonnemnetskosten, de in rekening gebrachtte kosten zijn niet door mijn toedoen ontstaan. Is het heel vreemd dat ik inzicht wil in de gemakate kosten?

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 22 februari 2013 om 12:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klantadres komt niet exact overeen. Vermoedelijk betreft dit een case die al in 2007 is gesloten.

Eric

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie