Klacht: Terugbetaling borg Trevvelpas

[email protected] op 31 augustus 2026 over Trevvel in de categorie Taxibedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Trevvel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 augustus 2026
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw de Wolf, Hartelijk dank voor uw melding. Omdat u een vraag heeft over uw facturen, zullen wij u per mail beantwoorden, zodat de informatie alleen bij u terecht komt. Met vriendelijke groet, Tina, Trevvel Klantenservice

Bedrijf Trevvel
Categorie Taxibedrijven
Status Opgelost
Datum 31 augustus 2026

Een klant heeft een borg van 10,00 euro betaald voor een Trevvelpas, met de verwachting dat deze in augustus 2026 zou worden terugbetaald. Tot nu toe heeft de klant geen terugbetaling ontvangen en heeft ook geen reactie gekregen op meerdere pogingen om contact op te nemen met het bedrijf. De klant maakt zich zorgen over de status van de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb een borg van 10,00 euro betaald voor mijn Trevvelpas, met pasnummer 18700. Volgens de afspraken zou deze borg in augustus 2026 worden terugbetaald, maar ik heb tot op heden niets ontvangen. Ik heb geprobeerd contact op te nemen met Trevvel, maar heb hier nooit meer iets van gehoord. Ik ben erg ongerust over de status van mijn terugbetaling.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de terugbetaling van de borg zo snel mogelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Ik heb een email gestuurd naar Trevvel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

20 uur geleden - Deze klacht is zojuist door Trevvel in behandeling genomen

Trevvel

Heeft op 31 augustus 2026 om 12:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw de Wolf,
Hartelijk dank voor uw melding. Omdat u een vraag heeft over uw facturen, zullen wij u per mail beantwoorden, zodat de informatie alleen bij u terecht komt. Met vriendelijke groet, Tina, Trevvel Klantenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

20 uur geleden - We hebben bericht ontvangen dat Trevvel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM