Klacht: Openingstijden niet nageleefd bij Hornbach

klageref1d6d39 op 15 juni 2026 over Hornbach in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hornbach has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Hornbach
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 15 juni 2026

Een klant van Hornbach ervaart frustratie over het niet naleven van de aangegeven openingstijden. Op het moment dat de winkel om 21:00 uur zou sluiten, was de toegang al afgesloten, terwijl klanten nog binnen mochten komen. De klant vindt de communicatie over de openingstijden verwarrend en voelt zich benadeeld.

Mijn Klacht:

Op de aangegeven sluitingstijd van 21:00 uur was de winkel niet meer toegankelijk, terwijl klanten nog op dat tijdstip binnen mochten komen. Dit is erg frustrerend, vooral omdat ik om 20:45 uur bij de buitplanten stond en de deur op slot was. Ik vind het verwarrend dat er niet goed gecommuniceerd wordt over de openingstijden en dat klanten hierdoor benadeeld worden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Hornbach om de openingstijden duidelijker te communiceren en ervoor te zorgen dat de winkel op het juiste tijdstip sluit, zodat klanten niet voor gesloten deuren komen te staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hornbach over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klageref1d6d39
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM