Klacht: Garantie op screenprotector niet nagekomen

WMsch op 15 juni 2026 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Coolblue
Status Open
Datum 15 juni 2026

Een klant heeft op 4 februari 2026 een BlueBuilt Apple iPhone 17 Pro Max Privacy Filter Screenprotector gekocht met een garantie van vijf jaar. Na een glasbreuk werd de garantieclaim afgewezen en moest de klant de defecte protector persoonlijk in de Coolblue-winkel in Eindhoven aanbieden, wat 65 km enkele reis is. Het voorstel om een vervangende protector op te sturen werd niet geaccepteerd, wat de klant teleurstellend vond.

Mijn Klacht:

Op 4 februari 2026 heb ik een BlueBuilt Apple iPhone 17 Pro Max Privacy Filter Screenprotector gekocht, met een garantie van 5 jaar volgens de website van Coolblue. Helaas is mijn glasbreuk afgewezen door Coolblue. Ik werd geïnformeerd dat ik de defecte protector ter reparatie moet aanbieden in de Coolblue winkel in Eindhoven, wat 65 km enkele reis voor mij is. Mijn voorstel om een vervangende protector op te sturen, waarna ik het defecte exemplaar zou retourneren, werd niet geaccepteerd. Dit vind ik teleurstellend en ik vind het belangrijk om dit te melden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Coolblue om hun garantie op producten beter na te komen en een meer klantvriendelijke oplossing te bieden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door WMsch
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)