Klacht: Problemen met bezorging van medicijnen

klagerdf01a3f0 op 09 juni 2026 over BENU Apotheek in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 9 juni 2026

Een klant van BENU Apotheek ervaart problemen met de bezorging van medicijnen, aangezien er onverwacht een levering op dinsdag is gepland, terwijl deze normaal gesproken op maandag, woensdag en vrijdag plaatsvindt. De klant, die 84 jaar oud is, heeft geprobeerd contact op te nemen met de apotheek, maar krijgt alleen een virtuele stem te horen en kan niemand bereiken.

Mijn Klacht:

Ik heb al jaren een bezorgafspraak met BENU Apotheek voor mijn medicijnen, waarbij de leveringen altijd op maandag, woensdag en vrijdag plaatsvinden. Tot mijn grote verbazing is er nu een levering gepland op dinsdag, terwijl we dan nooit thuis zijn. Het betreft een koelkastpakket, Trimbow, dat nu al sinds gisteren in de bezorgauto ligt. Bij contact met de apotheek krijg ik alleen een virtuele stem te horen en kan ik hen niet bereiken. Ik ben 84 jaar oud en vind deze situatie schandalig.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek BENU Apotheek om de bezorgmogelijkheden in hun systeem te controleren en te zorgen dat mijn medicijnen weer op de afgesproken dagen worden geleverd.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

19 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over BENU Apotheek
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

19 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BENU Apotheek

Reactie van de melder van de klacht klagerdf01a3f0

18 uur geleden - Ben telefonische terug gebeld en het is gedeeltelijk opgelost. Echter de bereikbaarheid is virtueel en erg onduidelijk om te zeggen in een zin terwijl je geen antwoord krijg over je vraag,daar zou aan worden gewerkt,want dat virtuele werkt NIET als je 85 bent.

Reactie van de melder van de klacht klagerdf01a3f0

18 uur geleden - Kijken hoe het verder verloopt. Een stagaire had een fout gemaakt en gezegd dat mijn bloedverdunners zijn gestopt op verzoek van dokter, maar ze las op de site van het bewuste medicijn dat de levering was gestopt,hetgeen dus niet op mij sloeg. Hopelijk gaat het nu voortaan beter ook de bezorgdagen zijn duidelijk en staan in computer.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerdf01a3f0
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM