Klacht: 2 maanden geen internet

Huib 1954 op 02 september 2025 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Ziggo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 september 2025

Een klant van Ziggo ervaart sinds de verhuizing op 10 juli 2025 problemen met de internetverbinding. Ondanks herhaalde beloften van het bedrijf dat de verbinding binnen een week zou worden hersteld, is er nog steeds geen internet beschikbaar en is de klant gefrustreerd over de situatie en de communicatie van Ziggo.

Mijn Klacht:

Sinds 10 juli 2025 woon ik in mijn nieuwe woning, in onze oude woning hadden we al Ziggo deze gaven aan dat bij onze nieuwe woning ook Ziggo beschikbaar zou zijn. Al 5 keer een belofte gekregen dat het binnen een week werkt.Net weer een mdw gesproken deze geeft nu aan 26 september moet het werken. Compleet belachelijk en je kan niets. Wat een arrogantie

Gewenste Oplossing:

Zorg dat ik internet heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Huib 1954

1 jaar geleden - Een 1 is teveel arrogant bedrijf veel beloven maar niet nakomen. Niet mee in zee ingaan alle andere zijn beter. Ben al 30 jaar klant maar wordt zeer slecht geholpen doorze

Alle klachten die gemeld zijn door Huib 1954
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie