Mijn Klacht:
Wij hebben bad kamer tegels gekocht. Wij hadden 20 pakken nodig. De eerste lading waren 12 pakketten. Deze lagen nog op de pallet. En er is een nieuwe pallet bij gehaald, die niet hetzelfde waren als de eerste pallet. Er werd ons gezegd door een personeels lid dat we van de nieuwe pallet konden afnemen, want dat waren de zelfde behalve de verpakking was niet hetzelfde.
Bij thuiskomst bleken de tegels niet hetzelfde te zijn. Toen wij Hornbach bezochten met deze mededeling gaf de Manager (volgens personeel) dat hij er niet bij was en dat hij niet wist of wij de boel probeerden te bedriegen of dat zijn collega loog.
Ik wilde alleen een oplossing en misschien gewoon een excuses en niet beticht worden van fraude.
Ik neem al jaren producten van Hornbach, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt.
Er wordt een fout gemaakt door Hornbach en ik word direct beticht van fraude. Dit begrijp ik niet! Ik hoor graag hoe verder.
Gewenste Oplossing:
Dat men respectvol met mij omgaat.
En dat ik de tegels kan ruilen. Maar vooral dat er wordt toe gegeven dat er een fout gemaakt is. En dat op een respectvolle manier.

