Mijn Klacht:
Kapper heeft resultaatsverplichting. Dat betekent dat hij verplicht is om een bepaald resultaat te bereiken. Is het resultaat zoals overeengekomen niet bereikt, dan is er direct sprake van wanprestatie en dus schadeplichtigheid van de kapper.
Social deal vindt het voldoende dat de kapper meegedacht heeft en een toner heeft gebruikt. Ik ben voor permanente blonde highlights gegaan. Ik heb oranje haar terug gekregen en met een tijdelijke toner dat al uitgewassen is heb ik nu koper haar.
Ik vind dat als de kapper het niet wil oplossen zonder vergoeding, het voucher aankoop bedrag terug gegeven moet worden.
Ik ga niet nogmaals betalen voor een situatie dat de kapper gecreëerd heeft door te werken met maar een percentage blondeer middel. Dit is geen professionele manier om highlights te creëren met gewenste resultaat. Had eerder gezegd dat dit kon gebeuren en volgens de kapper ook bij anderen is gebeurd.
Social deal neemt de kapper in bescherming. Ik sta erop dat als er niet aan resultaat verplicht voldaan kan worden ik het bedrag terug krijg.
Minste wat jullie kunnen doen. Ik heb immers 6 uren in een stoel gezeten. Oranje haar gehad. Nu oranje koper dat ook beschadigd is. En nog zou ik moeten betalen om het te laten oplichten zonder garantie van permanente gewenste resultaat.
Gewenste Oplossing:
Aankoopbedrag terug van voucher of een andere soortgelijke voucher bij een andere kapper om het op te lossen.


