Klacht: Houtwurm bij net gekocht dressoir

Billert op 28 juli 2023 over SKLUM in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf SKLUM
Status Open
Datum 28 juli 2023

Na de aankoop van een dressoir bij Sklum drie maanden geleden, ontdekte de klant houtworm in het meubel. Een expert bevestigde dat het hout niet behandeld was tegen houtworm, wat leidde tot een behandeling van 190 euro om verdere schade aan andere meubels te voorkomen. De klant heeft Sklum een week geleden op de hoogte gesteld van het probleem, maar heeft tot nu toe geen reactie ontvangen en vindt het teleurstellend dat het bedrijf alleen bereikbaar is via een contactformulier.

Mijn Klacht:

3 maanden geleden een nieuw dressoir gekocht bij Sklum en zijn afgelopen week erachter gekomen dat er houtworm inzit. Expert laten komen en hij gaf duidelijk aan dat het hout niet bewerkt was tegen houtworm. Wij hebben een behandeling tegen houtworm moeten laten doen omdat het anders overspringt naar onze houden vloer en tafel voor 190 Euro. Wij hebben het probleem 1 week geleden bij SKLUM gemeld maar tot nu toe geen enkele reactie en dat vinden wij zeer kwalijk. Je kunt het bedrijf niet telefonisch bereiken alleen via een contactformulier.

Gewenste Oplossing:

Het bedrag vergoeden wat wij nu betaald hebben tegen de houtworm van 190 Euro.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SKLUM

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SKLUM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Billert
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM