Klacht: retour pakket kwijt door la post frankrijk

azzdi op 13 juli 2023 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 13 juli 2023

Een klant heeft problemen ondervonden met een retourpakket van Nike dat verloren is gegaan bij La Poste in Frankrijk. Ondanks herhaaldelijk contact met Nike en verzoeken om hulp, werd de klant geadviseerd zelf het postcentrum te benaderen. Uit bewijsstukken blijkt dat Nike het pakket al een maand geleden heeft vergoed, maar de klant ontvangt geen verdere communicatie van de betrokken persoon.

Mijn Klacht:

mijn nike retour pakket is kwijt geraak bij de post agentschap contact opgenomen met nike werd mij meerdemalen verteld zelf te zoeken bij post centrum en zelf onderzoek te doen raar en gek maar goed
blijkt uit bewijs stukken van fe post agentschap dat nike al maand geleden pakket is vergoed
betreffende persoon volgend de zaak neemt geen contact meer met mij op

Gewenste Oplossing:

geld terug aangezien postbedrijf dit retour pakket al heeft vergoed 13-6-2023

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door azzdi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM