Klacht: geen beantworden

Nasrin Salehi op 05 mei 2023 over Sarenza.nl in de categorie Internetshops - Schoenen

Sarenza.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sarenza.nl
Status Open
Datum 5 mei 2023

Een klant heeft schoenen gekocht bij Sarenza.nl die na twee maanden zijn gescheurd. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, inclusief het indienen van foto's, heeft de klant geen reactie ontvangen en is het telefoonnummer op de website niet bereikbaar. De klant vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Beste,

op het december heb ik een paar schoenen voor mijn zoon van deze site gekocht, na twee maanden de schoenen zijn gescheurd. ik heb met sarenza contact gehad, Ze zeiden dat er garantie op hun producten zit en ik moet de foto naar hun gestuurd, Maar nu na de ongeveer andere half maand heb ik nog niets van ze gehoord, het telefoonnummer dat ze op de site hebben is niet beschikbaar en ze beantwoorden ook geen e-mails. Kunnen jullie mij een oplossing voor dit probleem voorstellen.
Alvast bedankt
M.V.G.
N.Salehi

Gewenste Oplossing:

ruilen met nieuw schoenen of mijn geld treug geven .

Alle klachten die gemeld zijn door Nasrin Salehi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten