Mijn Klacht:
krijg elke dag 100 spammails van greetz.nl jullie zijn gehackt doe hier wat aan.
Gewenste Oplossing:
klaag de spammers aan.
Tony Oosterkamp op 06 maart 2023 over Greetz.nl in de categorie Internetshops - Wenskaarten
Een gebruiker ontvangt dagelijks ongeveer 100 spam-e-mails van het adres [email protected]. De klager vermoedt dat het bedrijf gehackt is en vraagt om actie om dit probleem op te lossen.
krijg elke dag 100 spammails van greetz.nl jullie zijn gehackt doe hier wat aan.
klaag de spammers aan.
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Greetz.nl in behandeling genomen
Bericht van Greetz.nl
3 jaren geleden - Beste Tony, Bedankt voor je berichtje, Hartelijk dank voor jouw e-mail. We kunnen begrijpen dat het heel vervelend is dat je deze mails ontvangt. Hoewel de naam van Greetz wordt gebruikt zijn de mails helaas niet van ons afkomstig. Onze mails worden verzonden van mailadressen die eindigen op @e.greetz.nl. De mails die jij ontvangt zijn dus phishing-mails. Helaas kunnen wij hier niets aan veranderen omdat deze niet vanuit ons worden verzonden. Het mailadres kun je vanuit jouw postvak blokkeren, zodat deze mails niet meer in je postvak in komen te staan. Excuses voor het ongemak! We nemen dit uiteraard intern mee zodat we dit verder kunnen onderzoeken.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM